آموزش حسابداری نیاز

آموزش حسابداری رایگان

Accounting Training Free
آموزش حسابداری بازار کار

هدف ما از تولید خودآموز حسابداری نیاز ارائه محتوای با کیفیت و آمیخته با تجربه مدیران مالی با سابقه و اساتید عضو هیئت علمی دانشگاه در محیط کار واقعی جهت اشتغال سریع و ارتقای سطح دانش فنی و علمی حسابداران و جویندگان کار در این حرفه پول ساز می‌باشد. در این بخش امکانی را فراهم کردیم تا بخشی از فیلم‌های آموزشی را بصورت رایگان مشاهده کنید تا با سرفصل‌ها، اساتید دوره و کیفیت محتوایی و تصویری این مجموعه آموزشی بیشتر آشنا شوید.

 

 

 

۱۵۰ دقیقه از مجموع ۵۳ ساعت آموزش صفر تا صد حسابداری، بصورت رایگان در لینک زیر قابل دانلود می‌باشد.

 

 


  • فیلم آموزش حسابداری با کلاس حضوری چه تفاوتی دارد؟

 

فیلم آموزش حسابداری همان کلاس آموزشی است که بصورت ویدئویی و مجازی تشکیل می‌گردد، افرادی که از آموزش‌ حسابداری بصورت غیرحضوری استفاده می‌کنند، یا فرصت کافی برای شرکت در کلاس‌های حضوری را نداشته و یا تمایل به پرداخت هزینه‌های بالای آنرا ندارند. با توجه به این مهم تیم تولید محتوای این شرکت از میان صدها مطلب آموزشی، صرفا مطالبی را  که در محیط کار واقعی اتفاق می‌افتد را انتخاب و پس از ارائه آن به مدیران مالی ارشد و دریافت تاییدیه‌، اقدام به انتشار آن برای یادگیری صفر تا صد آن مبحث آموزشی نموده است. این اطمینان به شما داده می‌شود که پس از مشاهده فیلم‌های آموزشی نیاز، به سرعت گوی سبقت را از سایر همکاران خود خواهید ربود.


  • یک نکته مهم قبل از دانلود رایگان فیلم آموزش حسابداری :

 

وقتی دانلود رایگان فیلم آموزش حسابداری را جستجو می‌کنیم، لینکهایی که نمایش داده می‌شود، پر است از آموزش‌هایی که در سایتهای اشتراک گذاری فیلم قرار دارند و علاقمندان به این حرفه نیز برای آموزش مباحث مالی که قلب هر بنگاه اقتصادی است به‌آن مراجعه و آنرا در سیستم حسابداری خود به کار می‌بندند. اما غافل از اینکه محتوای این مطالب در صورتی که با استانداردهای حسابداری و بازار کار کوچکترین مغایرتی داشته باشد می‌تواند برای آن شرکت خسارات جبران ناپذیری مانند جرائم سنگین مالیاتی به همراه داشته باشد و در بهترین حالت موجب از دست دادن شغل شما گردد. لطفا قبل از مشاهده هرگونه مطلب آموزشی بخصوص آموزش حسابداری بازار کار، از سوابق شرکت تولیدکننده، میزان تحصیلات و رزومه اساتید دوره و از همه مهمتر کیفیت محتوایی و تصویری آن اطلاعات کافی داشته باشید.