آموزش حسابداری نیاز

درآمد زایی از محصولات آموزش حسابداری

درآمد زایی از محصولات آموزش حسابداری
به‌سادگی می‌توانید از ارسال لینک محصولات ما به دوستان خود کسب درآمد کنید !

 

راه حلی به نظر ما رسید که با ایجاد صفحه اختصاصی برای کاربران سایت آنها را هم در درآمد فروش بسته های آموزشی سهیم کنیم. اما چطور؟


با توجه به اینکه نیاز به دانش حسابداری امروزه طیف گسترده ای از افراد جامعه را پوشش میدهد ، تصمیم گرفتیم این سایت را به یک منبع اطلاعاتی قابل اطمینان جهت درآمد زایی از محصولات آموزش حسابداری تبدیل نماییم تا با فروش محصولات در هر یک از لینکهای اختصاصی ، بخشی از مبلغ فروش آن را به حساب شما واریز کنیم . برای شروع ابتدا شرایطی برای شما فراهم شده که بتوانید یک صفحه اختصاصی برای خود ایجاد کنید. بطوری که هر یک از دوستان شما که علاقمند به حسابداری هستند به محض ورود به صفحه اختصاصی شما بطور خودکار یک کد رهگیری به نام آن کاربر منظور می شود و هر زمان و از هر صفحه ای از سایت اقدام به خرید یکی از محصولات ما بصورت فیزیکی یا آنلاین نماید طبق فرمول زیر برای شما پورسانت محاسبه و بصورت اتوماتیک ابتدای هر ماه به شماره کارتی که در پروفایل خود ثبت نموده اید واریز خواهد شد.

 

نمونه صفحه اختصاصی یکی از نمایندگی ها


نحوه احتساب سهم شما از مشارکت در فروش محصولات آموزش حسابداری :

  • اولین فروش تا سقف ۳ میلیون تومان – ۲۰ درصد
  • از ۳ میلیون تومان تا ۶ میلیون تومان – ۳۰ درصد
  • از ۶ میلیون تومان تا ۱۰ میلیون تومان – ۴۰ درصد
  • از ۱۰ میلیون تومان به بالا – ۵۰ درصد
  • پورسانت فروش بصورت پله‌کانی محاسبه می‌گردد .
  • مبنای محاسبه ، مبلغ فروش تا پایان هر ماه می‌باشد .

کافیست روی دکمه دریافت لینک اختصاصی در پایین همین صفحه کلیک نموده و مبلغ پنجاه هزار تومان بابت بخشی از هزینه‌های ایجاد و نگهداری صفحه اختصاصی را فقط برای یکبار پرداخت نمایید . سپس به صفحه کاربری نمایندگان که در آن امکان ورود اطلاعات شما از جمله نام انتخابی برای صفحه و شماره کارت جهت واریز پورسانت وجود دارد، هدایت خواهید شد و پس از تایید اطلاعات از همان لحظه می توانید با کمی فعالیت روزانه در شبکه های اجتماعی یا قرار دان لینک خود در سایت یا وبلاگ شخصی، بنر های تبلیغاتی و ارسال لینک صفحه ایجاد شده برای دوستان و اقوام و ترغیب آنها به بازدید این صفحه ، درآمد قابل توجهی را به مجموع درآمدهای خود اضافه نمایید. به همین سادگی از فروش ویدئوهای آموزش حسابداری درآمدزایی کنید .

 

 

نمونه صفحه اختصاصی یکی از نمایندگی ها