حسابداری نیاز

دریافت کد فعال سازی

توجه : این محصول برای استفاده بر روی دو سیستم طراحی شده است.


از ورود اطلاعات بصورت تستی یا فعالسازی بر روی سیستمهایی که بعدا به آنها دسترسی نخواهید داشت خودداری فرمایید.

در صورتی که با تلفن همراه یا تبلت قصد دریافت رمز عبور را دارید، حتما برای درج اعداد از فونت انگلیسی استفاده نمایید.

کد سیستم بصورت خودکار درج می‌گردد و در صورت تعویض ویندوز، کد سیستم و رمز عبور هیچ تغییری نمی‌کند.

در صورتی که آموزش صفر تا صد حسابداری بازار کار را تهیه نمودید، حتما سرفصلهای آموزشی را مطابق ترتیب سایت مشاهده کنید.

acc


  • نحوه دریافت کد فعال‌سازی

دریافت کد فعال‌سازی برای محصولات فیزیکی و دانلودی به یکصورت انجام خواهد شد و برای دریافت آن لازم است سریال، کد سیستم و اطلاعات هویتی خود را در کادر مربوطه وارد نمایید. در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتری برای دریافت کد فعالسازی دارید لطفا این بخش را با دقت مطالعه نمایید.

  • سریال نرم افزار چیست؟

سریال نرم افزار در محصولات فیزیکی روی قاب هر محصول بطور مجزا درج شده، به این مفهوم که اگر چند محصول مختلف را خریداری کردیه‌اید روی هر قاب، سریال مربوط به همان محصول درج شده است. لازم به ذکر است در صورت استفاده از سریال یک محصول در سایر محصولات، حتما با خطای مغایرت سریال و پسورد مواجه خواهید شد.

برای مشاهده سریال در محصولات دانلودی نیز لازم است ابتدا وارد پنل کاربری خود شوید. سپس روی لینکِ فیلم‌های آموزشی کلیک کنید تا سریال محصولات خریداری شده را مشاهده نمایید. در محصولات دانلودی نیز هر سریال منحصر به همان محصول خریداری شده می‌باشد.

سریال محصولات در بسته‌های فیزیکی روی قاب آن درج شده ولی در سفارشات دانلودی لازم است وارد پنل کاربری خود شوید.

  • کد سیستم کجا نوشته شده؟

از آنجایی که پکیج‌های آموزشی نیاز صرفاً قابلیت نصب روی دو سیستم (بطور مثال منزل و محل کار) را دارد، نرم افزار با استفاده از سریال مادربرد سیستم شما یک کد شش رقمی را به شما نمایش خواهد داد. در بسته های فیزیکی زمانیکه DVD را داخل دستگاه قرار دادید و در بسته‌های دانلودی همزمان با باز نمودن فایلهای آموزشی، در اولین کادر کدسیستم را مشاهده خواهید کرد که نشانگر سیستمی است که شما روی آن قصد فعال‌سازی بسته‌های آموزشی را دارید.

 

سریال و کد سیستم خودآموز حسابداری نیاز

 

استفاده از کد سیستم برای رعایت حقوق مالکانه و جلوگیری از استفاده از پکیج‌های آموزشی توسط چند نفر تعبیه شده است. پس کد سیستم روی هر کامپیوتر متفاوت و رمز عبوری که از سایت دریافت می‌کنید، فقط روی همین سیستم قابل استفاده خواهد بود.

  • دریافت رمز عبور و فعال‌سازی

در صورتی که سریال و کد سیستم را داشته باشید دریافت کد فعال‌سازی کار بسیار ساده ای است. در بخش دریافت رمز عبور کافیست اطلاعاتی نظیر سریال، کد سیستم، نام و موبایل را درج و روی دکمه دریافت رمز عبور کلیک کنید تا رمز عبور بسته آموزشی خود را مشاهده و در کادر مربوطه وارد نمایید. لازم به‌ذکر است در صورت تعویض ویندوز می‌توانید از همان رمز قبلی استفاده و یا درصورتیکه از سایت کد فعال‌سازی را دریافت نمایید همان یک سیستم محاسبه خواهد شد.

این رمز عبور برای هر سیستم متفاوت است درصورتیکه پکیج‌های آموزشی را روی سیستم دومی نصب نمودید لازم است این مراحل را دو مرتبه تکرار و برای سیستم دوم رمز عبور مختص به آن کد سیستم را دریافت نمایید. لطفا از ورود اطلاعات بصورت تستی یا فعالسازی بر روی سیستم‌هایی که بعدا به آنها دسترسی نخواهید داشت خودداری فرمایید چون تحت هیچ عنوانی رمز عبور سومی داده نخواهد شد.

acc

 

 

.

نظرات کاربران Comments

x
x