آموزش حسابداری نیاز

آموزش نرم افزار حسابداری و اهمیت آن

آموزش نرم افزار حسابداری هلو

یکی از سؤالات اساسی حسابداران در فرآیند سپری کردن دوره‌های آموزش حسابداری بازار کار این است که برای آموزش نرم افزار حسابداری کدام نرم‌افزارها از اولویت بیشتری برخوردارند؟ طرح این سؤال از آنجا ناشی می‌شود که تنوع نرم‌افزارهای حسابداری در بازار بسیار بالاست و شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مختلف هر کدام از یک نرم‌افزار به‌ خصوص استفاده می‌کنند؛ در حقیقت از آنجایی که نمی‌توان یک نرم‌افزار حسابداری را برای تمام کسب‌وکارها به کار بست ، برای شروع بهتر است از نرم افزار حسابداری هلو به عنوان پر طرفدارترین نرم افزار مالی شروع تا از شانس بیشتری برای کسب فرصت‌های شغلی برخوردار شوید .

 

برای انتخاب نرم‌افزار حسابداری به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  • نوع نیاز به نرم افزار در بخشهای مختلف حسابداری

هیچ کدام از شرکت‌ها، سازمان‌ها و انواع مختلف کسب‌وکارها از داشتن یک نرم‌افزار حسابداری ویژه انجام عملیات مالی خود بی‌نیاز نیستند؛ اما به دلیل اینکه نوع کسب‌وکارها و مأموریت‌های آن‌ها با یکدیگر تفاوت دارد، به ‌تبع نوع عملیات مالی و پیچیدگی آن نیز متفاوت است. ممکن است بعضی از کسب‌وکارها با به‌کارگیری یک حسابدار و استفاده از یک نرم‌افزار حسابداری ساده کارشان راه بیفتد اما برخی سازمان‌های بزرگ حتی یک سازمان زیر مجموعه ویژه‌ی انجام امور حسابداری خود تأسیس کنند؛ به همین دلیل اولین نکته‌ی مهم در یادگیری نرم‌افزار نوع نیاز بازار کار است. حسابدارانی که قصد دارند آموزش حسابداری را با تمرکز بر مباحث مورد نیاز برای بازار کار سپری کنند، باید آگهی‌های استخدامی را مشاهده کرده و بر اساس نیاز غالب کارفرمایان اقدام به انتخاب یک یا دو نرم‌افزار حسابداری مهم نمایند.


.

  • پشتیبانی مناسب و سریع

تمام نرم‌افزارهای حسابداری دارای یک تیم یا سازمان پشتیبانی‌کننده هستند که حسابداران در هنگام وقوع مشکل با آن‌ها تماس گرفته و راه‌حل را جویا می‌شوند. هرچه تیم پشتیبانی یک نرم‌افزار حسابداری قوی‌تر و در دسترس‌تر باشد، استفاده از آن نرم‌افزار بیشتر خواهد بود و به همین دلیل باید در آموزش نرم افزار حسابداری  آن را در اولویت یادگیری قرار دهید. 

  • برنامه نویسی قوی و به روز

شاید برای انجام عملیات مالی کسب‌وکارهای کوچک استفاده از نرم‌افزارهای مختلف حسابداری مشکل چندانی به دنبال نداشته باشد، اما این مسئله برای کسب‌وکارها و سازمان‌های بزرگ متفاوت است؛ زیرا این سازمان‌ها حجم انبوهی از اطلاعات، آمار و ارقام دارند و باید در مدت کوتاهی محاسبات پیچیده و زیادی را انجام دهند؛ به همین خاطر آن نرم‌افزار حسابداری مربوطه باید از نظر برنامه‌‍نویسی قوی باشد و به اصطلاح قفل یا هنگ نکند. در ادامه چند نرم‌افزار حسابداری مهم را به شما معرفی خواهیم کرد.

 

اهمیت آموزش نرم افزار حسابداری
  • پر طرفدارترین نرم‌افزارهای حسابداری :

نرم ‌افزار هلو را بدون شک می‌توان ساده‌ترین و متداول‌ترین نرم‌افزار حسابداری دانست که معمولاً یکی از سرفصل‌های مهم آموزش حسابداری بازار کار در آموزشگاه‌های مختلف به‌حساب می‌آید و یا در کنار دوره‌های حسابداری به‌عنوان آموزش حسابداری رایگان ارائه می‌شود. این نرم‌افزار هم از کارایی بالایی برخوردار است و هم محیط بسیار ساده‌ای دارد؛ به همین خاطر در دوره‌های آموزش نرم افزار حسابداری مورد توجه قرار می‌گیرد و حسابداران مبتدی نیز می‌توانند با آن به خوبی ارتباط برقرار کنند.

از نکات جالب توجه نرم افزار حسابداری هلو طراحی نسخه‌های متفاوت از آن متناسب با مشاغل مختلف است؛ برای نمونه می‌توان به نرم افزار حسابداری هلو در نسخه‌های شرکتی، مجتمع‌های تولیدی، کارگاه‌های صنعتی، فروشگاهی و نسخه‌ی تحت شبکه اشاره کرد که در سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته طراحی و عرضه شده‌اند.

از نکات جالب توجه نرم ‌افزار حسابداری هلو طراحی نسخه‌های متفاوت از آن متناسب با مشاغل مختلف است؛ برای نمونه می‌توان به نرم ‌افزار حسابداری هلو در نسخه‌های شرکتی، مجتمع‌های تولیدی، کارگاه‌های صنعتی، فروشگاهی و نسخه تحت شبکه اشاره کرد.

  • اهمیت آموزش نرم افزار حسابداری

اگر در ابتدای مسیر آموزش حسابداری هستید و قصد دارید دوره‌های آموزش صفر تا صد حسابداری را پشت سر بگذارید، بهتر است برای شروع نرم‌افزارهای ساده‌تر مانند نرم افزار حسابداری هلو را انتخاب کنید. آموزش این نرم‌افزار را معمولاً می‌توانید در قالب دوره‌ی آموزش حسابداری بازار کار و یا از طریق جزوات و فیلم‌های موجود در اینترنت فرا بگیرید؛ همچنین یادگیری نرم‌افزار حسابداری اکسل را به هیچ‌عنوان فراموش نکنید؛ این نرم‌افزار اگرچه یک نرم‌افزار عمومی محسوب می‌شود، اما به دلیل قابلیت‌های فراوانی که در حسابداری دارد؛ معمولاً مورد تأکید سازمان‌ها و شرکت‌ها قرار دارد.


اگر قصد یادگیری حسابداری بصورت حرفه ای را دارید یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم

 


این مقاله بخشی از صد‌ها نکته کاربردی در زمینه آموزشهای این سایت می‌باشد. جهت تسلط کامل به مباحث مربوط به بازار کار و کسب درآمد سریع از این حرفه، با جمع آوری اطلاعات از مدیران ارشد مالی و اساتید برتر دانشگاه، بسته آموزش صفر تا صد حسابداری در بازار کار را تهیه نموده ایم. این مجموعه بی‌نظیر شامل تمامی تکنیک‌های حسابداری کاربردی در قالب ۵۳ ساعت آموزش حسابداری با کیفیت، جزوات pdf، تستهای ارزیابی اینترنتی و آموزش نرم افزار‌‌های مالی می‌باشد. با استفاده از این مجموعه به سادگی می‌توانید ضمن استفاده از تخفیف باورنکردنی آن، حسابداری را بصورت کاملا کاربردی از آموزش حسابداری مقدماتی تا تجزیه و تحلیل صورتهای مالی بیاموزید.

 

.

خبرنامه

در حال بررسی اطلاعات...

از عضویت شما در خبرنامه سپاس گزاریم.

مقالات مرتبط

Simmilar Blog
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۸
کاربرد نرم‌ افزار اکسل در حسابداری

ممکن است برخی افراد تصور کنند که دیگر نرم افزار اکسل در آموزش حسابداری کاربردی ندارد، اما حقیقت آن ا

۲۱ آذر ۱۳۹۷
اهمیت صورتهای مالی

امروزه یکی از انواع آموزش حسابداری کاربردی، آموزش تجزیه و تحلیل صورتهای مالی است که به افراد در بازا

۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
کاربرد نرم‌ افزار اکسل در حسابداری

از آنجایی که برخی از حسابداران با وجود آگاهی درباره‌ی اهمیت نرم افزار اکسل هنوز نسبت به آن ذهنیت روش

محصولات پیشنهادی

آموزش حسابداری مقدماتی
آموزش حسابداری مالیاتی و بیمه
آموزش حسابداری مالیاتی و بیمه