حسابداری نیاز

راهنمای ۰ تا ۱۰۰ چگونه حسابدار شویم؟

آموزش حسابداری محاسبان

حسابداری یکی از شغل های پر طرفدار با حقوق و مزایای عالی است که با شرکت در دوره آموزش حسابداری محاسبان می توانید آنرا را یاد بگیرید و وارد بازار کار شوید.

در حقیقت حسابداری یکی از کاربردی‌ترین و نیز حساس‌ترین شغل های امروزی است؛ چرا که اگر یک حسابدار باشید نه تنها می توانید حسابرسی یک کسب و کار را انجام دهید بلکه قادر به بررسی حساب و کتاب زندگی خودتان هم هستید. در ادامه مواردی را ذکر می‌کنیم که به شما برای حسابدار شدن کمک زیادی می‌کند.

  • مراحل حسابدار شدن

اگر به ترتیب مراحل زیر عمل کنید می‌توانید نتیجه بهتری کسب کنید؛ البته فراموش نکنید همه چی به شما و تلاش تان بستگی دارد:

  1. شرکت در دوره آموزشی حسابداری
  2. کارآموزی در یک شرکت یا مجموعه
  3. استخدام

در ادامه برای هر سه مورد توضیحاتی را بیان خواهیم کرد.

  • شرکت در دوره آموزشی حسابداری

در ایران چندین دوره آموزش حسابداری وجود دارد که هرکدام دارای مزایا و معایبی هستند که یکی از بهترین دوره‌های در حال برگزاری، دوره آموزش حسابداری محاسبان است که به دو صورت حضوری و غیرحضوری برگزار می‌شود و در پایان مدرک معتبر حسابداری مورد تایید فنی حرفه ای دریافت می‌کنید. (برای شرکت در این دوره به صورت اقساطی با شماره ۰۳۱۴۰۲۰ تماس بگیرید).

درصورتی که در دوره حسابداری سکو شرکت کردید خیالتان از بابت پشتیبانی راحت است، زیرا یکی از اصلی ترین ویژگی‌های این دوره پشتیبانی نامحدود حتی در زمان اشتغال است. در تصویر زیر برخی از ویژگی های دوره حسابداری جامع محاسبان را مشاهده می‌کنید:

 

سرفصل های دوره آموزش حسابداری محاسبان
  • کارآموزی در یک شرکت یا مجموعه

شرط دوم حسابدار شدن کارآموزی در مجموعه یا شرکتی است که فقط قرار نباشد هزینه‌های روزمره را ثبت کنید، بلکه همه موارد حسابداری از جمله ثبت کردن هزینه‌های تنخواه تا محاسبه مالیات سالیانه را انجام دهید؛ در این صورت است که می‌توانید چم و خم مقدماتی حسابداری را به طور کامل یادگرفته و خود را برای ورود به بازار کار اصلی این شغل آماده کنید.

  • استخدام

با افزایش شرکت‌های استارتاپی و با توجه به اینکه اکثر این شرکت‌ها منابع مالی خود را توسط سرمایه گذار تأمین می‌کنند لذا بسیار نیاز به حسابرسی دقیق شرکت شان دارند تا بتوانند گزارش دقیقی به تیم مالی و شخص سرمایه گذار ارائه دهند.

البته شاید نگران این باشید که چگونه پس از گذراندن دوره حسابداری شغل پیدا کنیم؟ همانطور که دو مورد از ویژگی‌های مهم دوره حسابداری سکو محاسبان ارائه مدرک معتبر و پشتیبانی نامحدود هست، این را هم اضافه کنیم که به مدت ۶ ماه معرفی فرصت‌های شغلی به صورت رایگان به شما، توسط این مجموعه انجام می‌شود.

  • نتیجه گیری

سه گام برای تبدیل شدن به یک حسابدار وجود دارد که عبارتند از آموزش، کارآموزی و استخدام. درصورتی که نیاز دارید تا به یک حسابدار حرفه‌ای تبدیل شوید پیشنهاد ما شرکت در دوره آموزشی حسابداری مجموعه محاسبان (mohaseban.org) است. اگر مواردی مثل پشتیبانی، معرفی به بازار کار و دریافت مدرک معتبر برایتان اهمیت دارد، دوره حسابداری سکو بهترین دوره آموزشی در ایران است.


 

اگر قصد یادگیری حسابداری از پایه تا پیشرفته را دارید با انتخاب پکیج صفر تا صد حسابداری ویژه بازار کار تمام تکنیک‌ها و مهارت‌های کلیدی که لازم است برای ورود به این حرفه بیاموزید را بصورت یکجا در اختیار شما قرار خواهیم داد. acc

 

خبرنامه

در حال بررسی اطلاعات...

از عضویت شما در خبرنامه سپاس گزاریم.

مقالات مرتبط Simmilar Blog
۰۲ بهمن ۱۴۰۲
حسابداری چیست و چگونه حسابدار شویم؟

هم اکنون بازار کار حسابداری به شدت نیازمند حسابداران ماهر، با تجربه و مسئول است. چنانچه یک حسابدار ب

۱۶ آذر ۱۴۰۱
تکنیک‌های پیروزی در مصاحبه استخدام حسابدار

اگر شما در زمینه حسابداری کاملاً مسلط و ماهر باشید و درباره رشته‌های دیگر اطلاع چندانی نداشته باشید،

۱۱ شهریور ۱۴۰۱
درآمد زایی از حسابداری

اولین هدف از راه اندازی هر کسب و کاری بدون شک کسب درآمد است و با توجه به پررنگ تر شدن مباحث مالیاتی،

پکیج های حسابداری حرفه ای
پکیج های حسابداری مقدماتی
پکیج های حسابداری حرفه ای
پکیج های حسابداری حرفه ای

x
x